Київське метро спростовує закриття станції Вокзальній на вхід

Київське метро спростовує закриття станції Вокзальній на вхід - Фото
31.05.2013, 16:30

У підземці говорять, що повідомлення про плановане закриття станції на вхід на вихідні і святкові дні не правильно зрозуміли

КП Київський метрополітен спростовує повідомлення ЗМІ про те, що станцію метро Вокзальна вирішено закривати на вхід у свята і вихідні дні.

Як повідомили кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі підземки, тимчасові закриття на вхід можливі (і вже давно практикуються) лише в дуже рідкісних випадках, наприклад, у передсвяткові дні, коли пасажиропотік значно перевищує пропускну здатність.

"І ми не можемо ніяк попередити про це заздалегідь. Така ситуація була, наприклад, 30 квітня - на станції пасажиропотік на вихід різко збільшився і було прийнято рішення закрити її на вхід на 30 хвилин. А оголошення про те, що такі обмеження можливі, висить на станції давно, просто хтось побачив його вперше і про це всі розтрубили", - повідомили в прес-службі.

Нагадаємо, сьогодні в інтернет-ЗМІ  з'явилася інформація про те, що станція буде закрита у вихідні і у святкові дні - про це нібито свідчить оголошення, що з'явилося у вестибюлі біля виходу з Вокзальної.
Популярне