RU

Київська влада вирішила складувати сніг прямо в місті

27.03.2013, 13:24
Київська влада вирішила складувати сніг прямо в місті - Фото
f81e1a4157f628b93a355f7bbf960527.jpg
Київська міська державна адміністрація визначила додаткові місця тимчасового складування снігу. Як повідомила прес-служба КМДА, до 34 раніше затвердженим місцям накопичення снігу (куди його зараз і вивозять) додали 18 додаткових.

Зокрема, в Голосіївському районі місцями для складування обрані вул. Промислова (уздовж річки Либідь), місцевий проїзд Наддніпрянського шосе (майданчик відстою автотранспорту); вул. Острівна, 1 (пустир); вул. Саперно-Слобідська (обидві сторони).

У Дарницькому районі сніг тимчасово будуть складувати на вул. Колекторній (пустир біля ТЕЦ), у Деснянському - на перетині Закревського і Милославської, а також в урочищі Федорківщіна на вул. Пухівській.

Також сніг з вулиць вивозити на Алматинську вулицю (навпроти буд № 2 і в лісопаркову зону навпроти будинків № 70 та № 72 (Дніпровський район).

В Оболонському районі для складування визначили вул. Богатирську (пустир, обидві сторони), вул. Північну (кінець вулиці), в'їзд в Пущу-Водицю (кінець вул. Лісова, заїзд в ліс орієнтовно 200 метрів).

У Подільському районі вибрали вул. Газопровідну, у Святошинському - проспект Перемоги, 135 (пустирі на вулицях Кочури і Трублаїні), у Солом'янському - вул. Медову.

Як довго буде перебувати сніг на тимчасових складах, не повідомляється.

За даними міської влади, за минулу добу зі столиці вивезли 21 тис. тонн снігу. Всього з початку зимового періоду вивезено 270 тис. тонн снігу. При цьому всього за добу 22 березня в Києві випало 40 млн. тонн снігу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини