RU

Київська влада створила сайт для публікації фото ям на дорогах

03.04.2013, 09:44
Київська влада створила сайт для публікації фото ям на дорогах - Фото
Влада обіцяє відзвітувати про ремонт кожної ями на дорозі
Київська влада надала жителям столиці можливість контролювати ремонт доріг в режимі онлайн. Так, на сайті Контроль ремонту доріг (remcontrol.com.ua), який був створений з ініціативи голови КМДА Олександра Попова, висвітлено стан виконання графіка ремонту київських доріг згідно з програмою ліквідації ям на вулично-дорожній мережі столиці в 2013 році.

Інформація про поточний ремонт дорожнього покриття вулиць Києва надходить на сайт щодня по мірі виконання ремонту (за умови придатної для виконання робіт погоді: відсутність сильного снігу, дощу і температура повітря не нижче 5 градусів морозу). Сайт працює за наступною схемою: вдень проводяться ремонтні роботи і їх фото-відео фіксація, а ввечері знімки та інформація розміщуються на сайті.

Організатори підкреслюють, що сайт Контроль ремонту доріг створений не тільки як громадський елемент контролю, а також як корисний і зручний сучасний сервіс для кожного киянина. Так, кожен бажаючий може відзначити на карті ремонту доріг проблемну ділянку, залишити фотографію несправності дороги і отримати звіт про виконану владою роботу.

"Будьте впевнені, що Ваше звернення потрапить за адресою: його отримають одночасно працівники Київавтодору і Контактного центру міста Києва, служби 15-51, які обов'язково перевірять виконання Вашого звернення та проінформують Вас про це", - сказано в повідомленні на сайті.

Досьє на Олександра Попова 
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини