RU

Київська сім'я сутенерів заманила в Туреччину й Європу 40 дівчат

30.03.2012, 16:40
Київська сім'я сутенерів заманила в Туреччину й Європу 40 дівчат - Фото
Фото: Getty Images
У Київській області міліція затримала 42-річну киянку та її 46-річного цивільного чоловіка, які налагодили сімейний бізнес у сфері торгівлі людьми.

Правоохоронці з'ясували, що в протизаконну діяльність організатори нелегальних заробітків залучили всіх членів своєї сім'ї, включаючи неповнолітню дочку жінки. Дівчинка проводила листування із зарубіжними компаніями з надання ескорт-послуг і передавала їм документи майбутніх жертв, повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі головного обласного управління МВС.

За допомогою оголошень у ЗМІ подружжя розшукували жінок у віці до 30 років, пропонуючи їм роботу за кордоном в елітному агентстві ескортних послуг. Українкам обіцяли короткострокові робочі візи в держави Західної Європи, оплату проживання, харчування й хороший заробіток.

Вивезення живого товару до країн призначення здійснювався з аеропорту Бориспіль через Польщу. З Варшави жінки летіли до Франції, Італії і Греції. Іноді ошуканих жертв везли не в Західну Європу, а Туреччину.

Всі відправки контролювали київські вербувальники, а після прильоту жінок зустрічали зарубіжні сутенери. Вони відбирали документи й змушували дівчат відпрацьовувати "борг" - 4 тис. євро. Заробітну плату за ескорт не платили, дах над головою й харчування надавали.

Одна з українок, якій перед самим відльотом замість Європи запропонували летіти в мусульманську країну, повідомила про це в міліцію.

У загальній складності київській сім'ї вдалося завербувати близько 40 жінок. В даний момент всі потерпілі повернулися на батьківщину.

За словами киянки, яка організувала сімейний бізнес, на протиправні дії її штовхнули особисті проблеми, брак коштів на лікування й смерть батька.

У відношенні сутенерів правоохоронні органи порушили кримінальну справу за ч. 2 ст. 149 Кримінального кодексу (торгівля людьми або інша незаконна дія щодо передачі людини). Підозрювані утримуються в ізоляторі тимчасового утримання. Ймовірно, найближчим часом у відношенні подружжя порушать ще одну справу - за втягнення неповнолітньої у злочинну діяльність.

Нагадаємо, експерти прогнозують, що під час проведення  Євро-2012 в Україні ескорт-бізнес буде переживати пік своєї популярності.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини