RU

Київська оперета перейшла на англійську

19.04.2012, 12:16
Київська оперета перейшла на англійську - Фото
Так виглядає оновлений сайт оперети
Сайт Київського національного академічного театру оперети, що говорить російською, українською та англійською мовами, почав роботу в режимі відкритого тестування.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі театру, відвідувачі сайту можуть не тільки переглядати афішу, але й читати новини, приймати участь в конкурсах та спецпропозиції. Також стали доступними сервіси перегляду фото- і відеофрагментів з постановок. Керівництво закладу вважає, що "було б неввічливо позбавляти туристів, які приїдуть до Києва на Євро-2012, можливості зрозуміти, куди їм варто піти".

"У порівнянні зі світовим досвідом висвітлення культурної діяльності, театральна, зокрема, в українському інтернеті знаходиться на дуже низькому рівні. У нашій країні людям замість культури забивають голови політикою, катастрофами й брудом. Для закладів культури України ... особисті сайти та представництва в соціальних мережах є чи не єдиним місцем в інтернеті, де можна поділитися своїми досягненнями, новинами й подіями ", - зазначив художній керівник оперети Богдан Струтинський.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини