Київська оперета перейшла на англійську

19.04.2012, 12:16
Київська оперета перейшла на англійську - Фото
Так виглядає оновлений сайт оперети

Театр відкрив оновлений тримовний сайт, який не буде "забивати людям голови політикою, катастрофами брудом"

Сайт Київського національного академічного театру оперети, що говорить російською, українською та англійською мовами, почав роботу в режимі відкритого тестування.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі театру, відвідувачі сайту можуть не тільки переглядати афішу, але й читати новини, приймати участь в конкурсах та спецпропозиції. Також стали доступними сервіси перегляду фото- і відеофрагментів з постановок. Керівництво закладу вважає, що "було б неввічливо позбавляти туристів, які приїдуть до Києва на Євро-2012, можливості зрозуміти, куди їм варто піти".

"У порівнянні зі світовим досвідом висвітлення культурної діяльності, театральна, зокрема, в українському інтернеті знаходиться на дуже низькому рівні. У нашій країні людям замість культури забивають голови політикою, катастрофами й брудом. Для закладів культури України ... особисті сайти та представництва в соціальних мережах є чи не єдиним місцем в інтернеті, де можна поділитися своїми досягненнями, новинами й подіями ", - зазначив художній керівник оперети Богдан Струтинський.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЖизнь из пробирки. Откуда берутся дети