RU

Київські трамваї обладнають кондиціонерами та відеоспостереженням

09.10.2012, 13:46
Київські трамваї обладнають кондиціонерами та відеоспостереженням - Фото
Новий трамвай тестували в грудні 2011-го
Вперше у своїй історії КП Київпастранс буде виробляти для столиці трамваї з кондиціонерами і системою відеоспостереження, що дозволяє водієві стежити за пасажирами. Як повідомляє прес-служба КМДА, п'ять нових вагонів "Каштан" типу Т-3UA-3 вже поповнили трамвайний парк столиці, до кінця року підприємство випустить ще чотири вагони.

Перед своїми старими колегами "Каштани" мають ряд переваг: низька підлога (що зручно для маломобільних груп населення), рампи біля дверей і місця для фіксації для крісел-колясок у вагоні, електронна система інформування пасажирів, м'які крісла, кондиціонери, елементи для зменшення рівня шуму, енергоекономічність (споживання енергії скорочено на 40%), покращувані динамічні характеристики (плавність розгону і гальмування). Система відеоспостереження дозволяє водієві бачити вхідні двері, салон, майданчики зупинок.

Нагадаємо, нещодавно київська влада оголосила про підготовлюване будівництво трамвайної лінії в Бровари. Для реалізації проекту з держбюджету виділять 131,5 млн. грн. колишнім соратникам Віктора Медведчука.

За даними Вісника держзакупівель, Броварська міськрада на вказану суму уклала договір про будівництво трамвайної лінії з ПАТ Південьзахідшляхбуд. За інформацією видання Наші гроші, 82% акцій компанії належить ТОВ Альфадорбуд, 14% - ПАТ Золоті ворота. Засновником Альфадорбуда є віце-президент Золотих воріт Віктор Ящук, який очолював Буштинський лісокомбінат в Закарпатській області, коли регіон знаходився під впливом Медведчука. Корпорацію Золоті ворота очолює Сергій Самусєв, який був радником Медведчука, коли той займав посаду першого зама спікера парламенту (2000-2001).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини