RU

Київські парки потопають у смітті, КМДА не діє, - прокуратура

23.07.2012, 11:22
Київські парки потопають у смітті, КМДА не діє, - прокуратура - Фото
Фото: rename.kiev.ua
Екологи та фахівці санітарно-епідеміологічних станцій, залучені до перевірки прокуратурою столиці, констатували незадовільний стан київських парків та скверів.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі прокуратури м.Києва, прокуратура столиці вже внесла подання голові КМДА Олександру Попову, порушено кілька кримінальних справ. Порушення законодавства виявлено в діяльності головного управління контролю за благоустроєм КМДА, КП Київзеленбуд, адміністрації парків "Перемога", "Нивки" та ін.

Прокуратурою встановлено, що парки і сквери столиці закинуті і завалені сміттям. На їх території хаотично розташовуються численні тимчасові споруди, більшість з них встановлені самовільно. При цьому КМДА належних заходів до узаконення їх діяльності або демонтажу самовільно встановлених елементів благоустрою не застосовує, використання комунального майна столичних парків не контролюється.

Зокрема, керівництво ТОВ Парк Нивки здавало майно зони відпочинку в суборенду, плата за яку перевищувала розмір виплаченої орендної плати в 676 тис. грн (сплачено 193 тис.грн орендної плати, а отримано за суборенду 869 тис.грн). Цю різницю посадові особи використовували на власний розсуд, а не перерахували до місцевого бюджету. Порушено кримінальну справу стосовно першого заступника директора ТОВ Парк Нивки. Досудове слідство у справі триває.

Раніше повідомлялося, що в прокуратурі міста Києва створена постійно діюча робоча група з питань охорони навколишнього середовища при розміщенні об'єктів, споруд, знесення зелених насаджень на території парків та скверів столиці. До складу робочої групи увійшли працівники органів прокуратури, внутрішніх справ, представники органів контролю.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини