RU

Київські маршрутники погрожують страйком і підвищенням тарифів

13.08.2012, 13:14
Київські маршрутники погрожують страйком і підвищенням тарифів - Фото
2c5b6eff2e42467328d25d9afa921a1d.jpg
Найближчими днями жителі Києва та передмістя, які користуються послугами міжміських перевізників (в межах області), можуть зіткнутися з неприємностями: перевізники погрожують оголосити страйк.

Як пише
Сегодня, приводом для невдоволення маршрутників стали результати тендеру, проведеного Київською облдержадміністрацією: половина з 178 маршрутів повинна перейти в руки новачків на ринку, у яких, за словами перевізників, один власник.

За словами представника однієї з компаній-перевізників Олени Любомирської, їх головна вимога - скасування результатів тендера і проведення Мінінфраструктури нового конкурсу. Для обговорення питання сьогодні маршрутники зустрічаються з керівництвом обладміністрації. "Якщо не буде результатів переговорів, ми готові на радикальні заходи - страйк", - зазначила Любомирська. Вона додала, що якщо результати тендера залишаться в силі, "проїзд може стати дорожче, адже монополіст завжди диктує ціни, крім того, інтервал руху може стати більше".

У свою чергу, президент Всеукраїнської асоціації перевізників Ігор Шкіря вважає, що "перевізники справедливо обурені тим, як був проведений конкурс, перерозподіливши маршрути".

В обладміністрації підстав для паніки не бачать. "Проводився відкритий тендер, про який оголосили за два місяці. У ньому могли брати участь всі перевізники - і старі, і нові ... На жаль, люди звикли нічого не робити, експлуатують автобуси по 8-10 років і вважають, що це їх приватизований маршрут. Ми віддаємо перевагу тим, хто пропонує нові автобуси і безпечні умови перевезення. Тому, природно, з'явилися незадоволені. Ми все призупинили і розглянемо кожну скаргу. Сьогодні вимоги такі - підвищити якість та безпеку перевезень, а можливо, і зменшити цінову політику", - заявив глава ОДА Анатолій Присяжнюк.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини