RU

Київські дороги почнуть ремонтувати не раніше 15 травня, - УДАР

18.02.2013, 13:10
Київські дороги почнуть ремонтувати не раніше 15 травня, - УДАР - Фото
9e45cbd5abf747f1150b51a40ab50dca.jpg
Як повідомляє прес-служба УДАРа, депутат ударівець у Київраді Олексій Давиденко заявляє, що київські дороги відремонтують не раніше літа. Про це він сказав на підставі проекту рішення КМДА "Про стан ремонту та утримання вулично-дорожньої мережі міста Києва".

"У 2012 році КМДА свідомо профінансувала ремонт київських доріг на 2,3% від необхідної суми. Якщо годувати собаку на 2,3% від норми харчування, то вона здохне. Те ж відбулося і з київськими дорогами. Чиновники мерії, які живуть в заміських будинках Конча-Заспи і пересуваються урядовими шляхами, пропонують відновити дороги в столиці не раніше 15 травня 2013 року", - зазначив Давиденко.

"Керівництво міста стверджує, що гарантійний термін від Київавтодору на відремонтовані дороги становить 10 років, а для ямкового ремонту цей термін 4 роки", - зазначив депутат. Давиденко додав, що за інформацією Київавтодору, найгірші дороги в столиці сьогодні у Святошинському, Голосіївському та Подільському районах.

"Крайніми" у ситуації з київськими дорогами керівництво столиці і Київавтодору вирішили зробити рядових працівників ДЕУ в різних районах Києва. Таким чином, влада хоче уникнути відповідальності", - підкреслив депутат.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини