RU

Київрада замовила послуги таксі за 1,3 мільйона гривень

08.01.2013, 10:35
Київрада замовила послуги таксі за 1,3 мільйона гривень - Фото
ce6ddd931b8f9c0aa72ee87457b1ce4c.jpg
Секретаріат Київради 28 грудня за результатами тендерів уклав ряд договорів на послуги на 2013 рік на загальну суму 9,54 млн.грн.

Як повідомляють Наші гроші з посиланням на Вісник держзакупівель, замовлені послуги двох "Опелів Омега", двох "Тойот Камрі" та одного "Хюндай Соната" - п'ять персональних таксі коштуватимуть 1,3 млн. грн. Середня вартість використання кожного авто на протязі року складає 260 тис. грн., Що порівнянно із ціною на нові автомобілі зазначених марок. Машини з водіями Київраді надасть КП Автотранспортне підприємство КМДА.

Згідно з укладеними договорами, ще 240 тис. грн. отримає приватне акціонерне товариство Отіс за обслуговування ліфтів. Комунальне підприємство Держпкомобслуговування отримає 8 мл.н грн. за обслуговування службових приміщень міськради на Хрещатику, 36А, внутрішнього будинку на Хрещатику, 36Б, 3-поверхової будівлі на Хрещатику, 36В, гаража на три відділення на вул. Б.Хмельницького.

Щодня прибиранням приміщень міськради повинні займатися 47 прибиральників і чотири двірники. Цілодобове чергування зобов'язані нести п'ять електромонтерів та стільки ж слюсарів-сантехніків.

Нагадаємо, за 2012 київські райдержадміністрації витратили близько2 млн. грн на канцелярію, телефонні розмови та інтернет. Більше всіх витратили Голосіївська адміністрація - близько півмільйона гривень.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини