RU

Київрада заборонила відключати в столиці воду, газ і світло

19.03.2015, 14:04
Київрада заборонила відключати в столиці воду, газ і світло - Фото
86de09f452a9a8e681fd6fc4e5c6f66a.jpg
Сьогодні на засіданні Київради було прийнято рішення про заборону відключати споживачам воду, електроенергію та газ. За ухвалення відповідного рішення проголосували 95 депутатів. Винятком є ​​планові і поточні ремонтні роботи.

Як повідомляє прес-служба Київради, теплопостачальним організаціям міста Києва у разі виникнення заборгованості за спожиті комунальні послуги та енергоносії доручено забезпечити безперебійне надання послуг з централізованого постачання гарячої та холодної води, електроенергії та газу в дошкільних та навчальних закладах, установах охорони здоров'я, соціально-медичних закладах, підпорядкованих Департаменту соціальної політики КМДА, а також у житловому фонді.

Нагадаємо, раніше при обговоренні проекту рішення зазначалося, що в 2014 році жителі кількох районів Києва залишилися без гарячого водопостачання на 4-5 місяці заради економії. Проте за весь цей час було зекономлено палива тільки на три дні опалювального сезону. Крім того, такі методи економії призвели до того, що труби через відключення потребували перекладки, і це завдало збитків міському бюджету в кілька мільйонів гривень.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини