RU

Київрада вирішила всі питання за 10 хвилин, сесію закрито

19.08.2013, 11:21
Київрада вирішила всі питання за 10 хвилин, сесію закрито - Фото
Рішення приймалися під шум і бійки мітингуючих сторін

Позачергова сесія Київради тривала близько 10 хвилин, після чого секретар Київради Галина Герега заявила про закриття сесії.

У залі зареєструвалися 79 депутатів міськради (з 120), які майже одноголосно прийняли чотири постанови і три звернення до Верховної Ради України. Зокрема, було прийнято рішення про створення центрів надання адміністративних послуг, про внесення змін до рішення Київради щодо державного бюджету в частині витрат на оплату соціальних надбавок бюджетникам тощо. Крім того, депутати проголосували за звернення до парламенту щодо призначення виборів у Києві міського голови і нового складу Київради.

Після закриття сесії мітинг бюджетників завершився. На протилежному боці Хрещатика триває мітинг опозиції.

Нагадаємо, сьогодні біля будівлі КМДА зібралися кілька тисяч бюджетників, які виступили на підтримку проведення позачергової сесії. Опозиція заявляє, що повноваження цього скликання закінчилися ще 2 червня, а тому вона є нелегітимною. Київська влада ж заявляє, що саме через блокування опозицією засідання Київради бюджетники не отримують кошти.

Журналістів на засідання не пустили, так само, як і опозиційних депутатів. Кілька народних депутатів та активістів на чолі з Арсенієм Яценюком прорвалися в хол КМДА через вікно, але там їх заблокував Беркут і після недовгих переговорів опозиціонери тим же шляхом повернулися на вулицю.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини