RU

Київрада відмовилася відбирати у МЗС Пейзажну алею

27.03.2012, 14:47
Київрада відмовилася відбирати у МЗС Пейзажну алею - Фото
У Кличка й у БЮТ вважають, що конфлікт з Пейзажки вигідний Попову
Комісія Київради з земельних відносин, містобудування та архітектури не підтримала ініціативу фракції УДАР про вилучення у Міністерства закордонних справ земельної ділянки на Пейзажній алеї на користь киян.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі УДАРу, депутати також відмовилися надати ділянці статус об'єкта природно-заповідного фонду. Натомість комісія підтримала пропозицію представника МЗС створити робочу групу для вивчення проблеми.

За словами представників очолюваної Віталієм Кличком фракції, київська влада робить все, щоб проблема забудови алеї так і не зважилася. "На сьогоднішній день є всі підстави, щоб вилучити ділянку на Пейзажній алеї для суспільних потреб та проголосити її рекреаційну територією. Члени земельної комісії встали на сторону МЗС у цьому конфлікті. Це свідчить про явну незацікавленість влади вирішити цю проблему. Вона намагається заговорити її до виборів , щоб і надалі піаритися на цій темі. Влада тягне час", - заявила заступник голови фракції УДАР Наталія Новак.

Нагадаємо, в середині березня депутати Київради вирішили створити комплексний пам'ятник природи Літописні гори, в який увійде Пейзажна алея. Лідер партії Фронт змін Арсеній Яценюк зажадав у президента присвоїти алеї статус національного парку.

Інформація про те, що в МЗС збираються забудовувати дитячий майданчик на Пейзажці, в ЗМІ з'явилася 13 березня. У міністерстві спростували інформацію про планування будівництва. Представники фракції БЮТ в Київраді заявили, що за допомогою конфлікту навколо алеї голова КМДА Олександр Попов хоче підвищити свій рейтинг перед виборами столичного мера.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини