RU

Київрада створила ТСК з перевірки рішень, прийнятих з 2006 року

06.06.2014, 13:47
Київрада створила ТСК з перевірки рішень, прийнятих з 2006 року - Фото
4d8b3f02bacbcb99b58f03fdf718103f.jpg
Київрада створила тимчасову контрольну комісію з питань перевірки легітимності рішень Київради, прийнятих після травня 2006 року. Комісію очолила депутат від Батьківщини Тетяна Меліхова. За таке рішення проголосували 100 депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, у початковому проекті рішення стояла інша дата початку перевірок - 2 червня 2013 року, оскільки вважається, що саме з цієї дати Київрада втратила свою легітимність і повинна була бути переобрана, проте після численних виступів депутатів від Батьківщини, УДАРу, Свободи і Радикальної партії було прийнято рішення розширити часові рамки.

До складу комісії передбачалося обрати 11 депутатів, але після подачі всіх пропозицій зупинилися на 28-ми. Депутат від ВО Свобода Юрій Левченко оголосив, що не братиме участь у роботі цієї комісії, оскільки в неї потрапили депутати попереднього скликання, які можуть бути причетні до корупційних схем, і зняв свою кандидатуру з голосування на голову комісії.

Завданням тимчасової контрольної комісії буде перевірка відповідності прийнятих Київрадою рішень вимогам законодавства та інтересам територіальної громади Києва, а також визначення необхідності скасування або внесення змін до ці рішення.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини