RU

Київрада розповсюдила медреформу на всі райони столиці

17.04.2013, 15:49
Київрада розповсюдила медреформу на всі райони столиці - Фото
dc9934f7e4047d2af2d5a9d0478a3373.jpg
Київрада на засіданні в середу прийняла ряд рішень про реорганізацію районних поліклінік у центри первинної медико-санітарної допомоги з метою розмежування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги мешканцям столиці та більш ефективного використання майна комунального майна.

Як пояснив директор Департаменту охорони здоров'я Віталій Мохорєв, медичні послуги з діагностики будуть передані з ведення районних поліклінік єдиному консультаційному району на території району, який обслуговуватиме всіх жителів району, незалежно від того, за якою поліклінікою вони раніше були закріплені. На базі районних поліклінік будуть створені центри з надання первинної медико-санітарної допомоги.

Чиновник нагадав, що аналогічна реорганізація була проведена в рамках пілотних проектів з медичної реформи в двох районах Києва - Дарницькому та Дніпровському. Завдяки реформі зарплати терапевтів, педіатрів та сімейних лікарів у цих районах збільшилися і сьогодні в середньому складають 6000 грн., зарплати медсестер - 5000 грн.

Джерело: Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини