RU

Київрада розгляне сьогодні 210 питань

23.10.2013, 10:29
Київрада розгляне сьогодні 210 питань - Фото
7a5d31ddb81159d40d067e1a6b0befd7.jpg
До порядку денного сьогоднішнього пленарного засідання Київради включено переважно соціальні питання та проекти рішень, що стосуються наповнення бюджету. Усього на порядку 210 питань. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Зокрема, з бюджету міста передбачається додатково виділити 75 млн.грн. на будівництво станції метро "Теремки" та реконструкцію транспортної розв'язки на Поштовій площі. Крім того, за рахунок кредитів, залучених під державні гарантії, передбачається направити ще 500 млн.грн. на метро на Теремки. Ще 5 млн.грн. пропонується направити на будівництво каналізаційних колекторів.

За рахунок перерозподілу коштів міського бюджету між об'єктами передбачені кошти на: продовження робіт з реконструкції вул. Перемоги - 5 млн.грн.; завершення виконання проектних робіт з реконструкції котелень - 2,8 млн.грн.; завершення II черги реконструкції парку "Молодіжний" у Деснянському районі - 1,1 млн.грн.; завершення робіт з облаштування покрівель дитсадків в Оболонському районі 1,2 - млн.грн.

Крім того, згідно зі змінами до бюджету міста 20 млн.грн. буде направлено на підтримку комунальних підприємств міста, в т.ч. на виплату заробітної плати та сплату податків. Ще 2,6 млн.грн. - на видатки бюджетних установ та комунальних підприємств міста.

Також депутатам представлять два проекти рішень про надання дозволів на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок КП "Святошинське лісопаркове господарство" для ведення лісового господарства. "Йдеться про ділянки площею 5582,11 га у Святошинському районі та 6050,07 га в Оболонському районі. Рішення приймаються з метою оформити право користування землею за комунальним підприємством, з тим, щоб уникнути надалі посягань на ці землі з боку наших сусідів, селищних та районних рад. Київрада вже не перший день воює з Коцюбинською селищною радою та Ірпінською міською радою за землі Біличанського лісу, які вони хочуть забрати під забудову", - зазначили в КМДА.

Ще два проекти рішень порядку денного пленарного засідання стосуються надання земельним ділянкам статусу скверів: у Святошинському районі по вулиці Депутатській, 13-17 і в Голосіївському районі вздовж вул. Столєтова.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини