RU

Київрада проситиме Верховну Раду призначити вибори в Києві

19.08.2013, 10:11
Київрада проситиме Верховну Раду призначити вибори в Києві - Фото
Галина Герега

Сьогодні на пленарному засіданні Київрада планує звернутися до Верховної Ради України щодо розгляду питання про призначення виборів Київської міської ради та визначення терміну їх проведення. Про це заявила заступник міського голови - секретар Київради Галина Герега.

Як повідомляє прес-служба КМДА, Герега зазначила, що, скликаючи сьогоднішнє засідання, вона керувалася законами України про статус депутатів місцевих рад та місцеве самоврядування та послалася на рішення Окружного адміністративного суду Києва, який визнав законність роботи Київради. Вона зазначила, що Київрада діє в правовому полі і працюватиме до того моменту, поки не буде обрано новий депутатський склад.

За словами Гереги, до порядку денного пленарного засідання 19 серпня включено тільки п'ять проектів рішень. Всі вони мають соціально-економічний напрямок. Герега зазначила, що від цих рішень залежить виплата 20-процентної муніципальної надбавки бюджетникам, будівництво метро на Теремки і розв'язки на Поштовій площі, реконструкція та ремонт доріг, об'єктів соціальної інфраструктури, підготовка навчальних закладів до початку навчального року.

Так, змінами до бюджету пропонується перерозподілити кошти в розмірі 98 млн.грн. на муніципальні надбавки; виділити 985,6 тис.грн. на облаштування центрів адміністративних послуг спеціальним обладнанням та 20 млн.грн. на придбання медикаментів (інсуліну, матеріалів для гемодіалізу, перинатального діалізу, вакцини для профілактики грипу тощо).

Також міські депутати планують направити звернення до парламентаріїв з проханням терміново розглянути питання про встановлення меж міста Києва та збереження Біличанського лісу та внести зміни до Бюджетного кодексу України щодо зарахування до доходів бюджету міста Києва податку на доходи фізичних осіб.

Нагадаємо, сьогодні біля будівлі КМДА зібралися кілька тисяч бюджетників, що підтримують проведення позачергової сесії Київради.

Опозиція заявляє, що повноваження цього скликання закінчилися ще 2 червня, а тому вона є нелегітимною. Київська влада ж заявляє, що саме через блокування опозицією засідання Київради бюджетники не отримують кошти.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини