RU

Київрада просить Януковича і Азарова не віднімати у Києва 8 млрд.

20.12.2012, 15:11
Київрада просить Януковича і Азарова не віднімати у Києва 8 млрд. - Фото
Фото: president.gov.ua
Київська міська рада прийняла звернення до президента України, Верховної Ради та Кабінету міністрів щодо бюджету столиці на 2013 рік. Відповідне рішення було проголосоване на сьогоднішньому засіданні Київради, передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ.

У тексті звернення висловлюється глибока стурбованість ризиками для Києва у зв'язку з прийнятим Верховною Радою держбюджетом-2013. Зазначено, що сума опосередкованого вилучення з бюджету міста в наступному році складає більше 8 млрд. грн.

"Це непосильна для столиці сума, яка призведе до зменшення заробітних плат, підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, вартості проїзду в громадському комунальному транспорті та зростання цін на соціально значущі товари", - сказано в посланні до державних органів влади.

У зв'язку із цим Київрада просить президента і органи центральної влади відновити норми бюджетного кодексу, які діяли до 1 січня 2011 року - щодо зарахування до бюджету міста податку на доходи фізосіб в повному обсязі. На думку депутатів Київради, внесення змін до бюджетного кодексу України та до держбюджету-2013 дозволить місту завершити ряд великих інфраструктурних об'єктів, відновити соціальні програми і забезпечити киянам гідні умови життя і праці.

Нагадаємо, згідно з проектом держбюджету на наступний рік, Київ, єдине в Україні місто, зобов'язане буде віддати в державну казну 50% від всіх податків, отриманих по місту з фізосіб. Очікується, що ця сума складе 8 млрд. грн. На думку чиновників КМДА, втрата 8 млрд. грн. в 2013 році позбавить місто можливості нормально функціонувати.

Як повідомлялося, на сьогоднішньому засіданні депутати Київради не прийняли проект міського бюджету Києва на 2013 рік, запропонований КМДА, з тим, щоб внести в документ зміни. Сама Київська міськадміністрація і її голова Олександр Попов рекомендували депутатам не приймати бюджет в його нинішньому вигляді.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини