Київрада просить Януковича і Азарова не віднімати у Києва 8 млрд.

20.12.2012, 15:11
Київрада просить Януковича і Азарова не віднімати у Києва 8 млрд. - Фото
Фото: president.gov.ua

Київрада просить органи центральної влади не вимагати зі столиці 50% доходів, отриманих в якості податку на доходи фізосіб

Київська міська рада прийняла звернення до президента України, Верховної Ради та Кабінету міністрів щодо бюджету столиці на 2013 рік. Відповідне рішення було проголосоване на сьогоднішньому засіданні Київради, передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ.

У тексті звернення висловлюється глибока стурбованість ризиками для Києва у зв'язку з прийнятим Верховною Радою держбюджетом-2013. Зазначено, що сума опосередкованого вилучення з бюджету міста в наступному році складає більше 8 млрд. грн.

"Це непосильна для столиці сума, яка призведе до зменшення заробітних плат, підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, вартості проїзду в громадському комунальному транспорті та зростання цін на соціально значущі товари", - сказано в посланні до державних органів влади.

У зв'язку із цим Київрада просить президента і органи центральної влади відновити норми бюджетного кодексу, які діяли до 1 січня 2011 року - щодо зарахування до бюджету міста податку на доходи фізосіб в повному обсязі. На думку депутатів Київради, внесення змін до бюджетного кодексу України та до держбюджету-2013 дозволить місту завершити ряд великих інфраструктурних об'єктів, відновити соціальні програми і забезпечити киянам гідні умови життя і праці.

Нагадаємо, згідно з проектом держбюджету на наступний рік, Київ, єдине в Україні місто, зобов'язане буде віддати в державну казну 50% від всіх податків, отриманих по місту з фізосіб. Очікується, що ця сума складе 8 млрд. грн. На думку чиновників КМДА, втрата 8 млрд. грн. в 2013 році позбавить місто можливості нормально функціонувати.

Як повідомлялося, на сьогоднішньому засіданні депутати Київради не прийняли проект міського бюджету Києва на 2013 рік, запропонований КМДА, з тим, щоб внести в документ зміни. Сама Київська міськадміністрація і її голова Олександр Попов рекомендували депутатам не приймати бюджет в його нинішньому вигляді.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - Нова ПоштаГерои карантинного времени