RU

Київрада ручним голосуванням прийняла бюджет столиці на 2014 рік

04.02.2014, 12:37
Київрада ручним голосуванням прийняла бюджет столиці на 2014 рік - Фото
Фото: kievcity.gov.ua
Київська міська рада затвердила бюджет на 2014 рік з незначними поправками, в тому числі з урахуванням зауважень, зроблених із залу прямо перед голосуванням. За бюджет проголосували 75 депутатів Київради, проти і таких, що утрималися немає.

Як передає кореспондент, ЛІГАБізнесІнформ раніше сьогодні глава КМДА Володимир Макеєнко оголосив, що бюджет Києва на 2014 рік буде прийнятий на основі компромісу з опозицією.

Крім того, Київрада 72-а голосами затвердила Програму економічного і соціального розвитку Києва на 2014 рік, яка, за словами секретаря Київради Галини Гереги, передбачає фінансування капітальних вкладень у розмірі 1 млрд.грн.

Раніше повідомлялося, що в бюджеті Києва передбачені доходи в сумі 20,1 млрд.грн., трансферти з держбюджету - 3,2 млрд.грн. Загальний обсяг видатків бюджету Києва на 2014 рік складе 19,8 млрд.грн., тобто профіцит передбачений на рівні 303,5 млн.грн.

Відзначимо, що засідання Київради сьогодні проходить в приміщенні Печерської районної держадміністрації, а бюджет голосували руками за браком електронної системи голосування.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини