RU

Київрада перевірить законність землевідведень на Андріївському

28.04.2012, 11:57
Київрада перевірить законність землевідведень на Андріївському - Фото
Про те, чи відбирати землю у забудовників Андріївського, в мерії думають уже не перший день
Сесія Київради ухвалила рішення про створення тимчасової контрольної комісії з перевірки відповідності суспільним потребам землевідведень для будівництва на території державного історико-архітектурного заповідника "Стародавній Київ".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у приймальні мера  Леоніда Черновецького підставою для прийняття рішення послужила тривожна ситуація, що склалася навколо розпочатого будівництва на території заповідника, зокрема, на Андріївському узвозі.

"Прийняття цього рішення дозволить депутатам досконально проаналізувати ситуацію і проінформувати територіальну громаду про наявність відводів землі на вказаній території, щоб надалі уникнути можливих спроб будівництва на території заповідника "Стародавній Київ", - сказав Черновецький.

Нагадаємо, у першій половині квітня Черновецький заявляв, що не бачить необхідності скликати позачергову сесію Київради з питання будівництва на Андріївському узвозі, оскільки компанія-забудовник відмовилася від планів будувати торгово-офісний центр і погодилася відновити фасади зруйнованих будівель.

Як повідомлялося, на вчорашню сесію Київради винесли ряд проектів рішень про скасування землевідведень на Андріївському узвозі на загальну площу 0,5 га. Спірні питання про землевідведення, зокрема, стосуються ділянки навпроти музею Булгакова (Андріївський узвіз, 33/6), де планували зведення багатоповерхового готелю, дільники на перетині Боричевого струму й Андріївського узвозу та ділянки на Андріївському узвозі, 20а та 30-34. Повернути у власність Києва хочуть і 10 соток (ділянка без адреси) в дворах навпроти Андріївської церкви.

Досьє на Леоніда Черновецького
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини