RU

Київрада підтримала перейменування десяти вулиць столиці

12.10.2017, 16:22
Київрада підтримала перейменування десяти вулиць столиці - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine
Сьогодні на пленарному засіданні Київська міська рада підтримала перейменування десяти вулиць столиці. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Перейменовані наступні вулиці: Красноводська в Хотинську (Подільський район), Дніпродзержинська в Каменську (Дарницький район), Миколи Лебедєва в Юрія Поправки (Дніпровський район), Ярослава Галана в Августина Волошина (Солом'янський район), Дніпропетровську в Новокодацьку (Солом'янський район), Краснодонську в Кучмин Яр (Солом'янський район), Лебедєва-Кумача в Миколи Голего (Солом'янський район), Соціалістичну в Левка Мацієвича (Солом'янський район), Тимофія Шамрила в Парково-Сирецьку (Шевченківський район), Ежена Потьє в Антона Цедіка (Шевченківський ий район).

Крім того, провулок Горького в Голосіївському районі став провулком Бориса Шахліна, Дніпропетровське шосе - Дніпровським, площа Інтернаціональна - площею Валерія Марченка, а провулок Краснодонський - провулком Кучмин Яр.

Київрада також визначила назви для 39 нових вулиць, більшість з яких знаходиться в Голосіївському районі.

6 квітня 2017 року Київрада ухвалила рішення про перейменування двох театрів.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини