RU

Київрада не виділить податковій 9 млн. грн. на соцрекламу

05.04.2012, 13:07
Київрада не виділить податковій 9 млн. грн. на соцрекламу - Фото
В БЮТ вважають, що КМДА використовує білборди для соцреклами як самопіар
5 квітня на сесії Київради депутати не підтримали проект рішення "Про програму інформування громадськості та розміщення соціальної реклами з питань оподаткування та діяльності органів Державної податкової служби м. Києва на 2012-2014 роки". Згідно з документом, з міського бюджету на соціальну рекламу податкової служби пішло б 9 млн. грн.

Депутат від фракції БЮТ Олександр Бригинець, коментуючи відмову Київради, зазначив, що "дивним є той факт, коли соціальна реклама використовується не для вирішення соціальних проблем, а для збільшення бюджетних надходжень".

Бютівець додав, що в КМДА звикли використовувати площі, відведені для соцреклами, для самореклами: "Я гостро критикував це рішення, і виступав проти. Як відомо, частина площ - 5% - безкоштовно надається місту для соціальної реклами, але ці площі використовуються не для донесення важливих соціальних месиджів, а для самореклами КМДА. Тому я запропонував подумати, як правильно треба використовувати ці соціальні резерви, щоб вони приносили користь киянам, а не піарили високопоставлених посадових осіб". За словами бютівця, соціальний проект не може бути прибутковим і самофінансіроваться.

Нагадаємо, згідно з опитуваннями, соціальна реклама подобається майже 40% співгромадян, реклама мобільних операторів та Інтернет-провайдерів - близько 24%, а реклама продуктів харчування - майже 22% українців. Найбільше респонденти люблять рекламу автомобілів - на її користь висловлюються 60% населення.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини