RU

Києвом повинні керувати німці і французи, - Катеринчук

05.04.2013, 11:05
Києвом повинні керувати німці і французи, - Катеринчук - Фото
Микола Катеринчук
Народний депутат відВО Батьківщина Микола Катеринчук стверджує, що не є проектом Банкової і що якщо опозиція підтримає його кандидатуру, він буде брати участь у виборах мера Києва, розкривши джерела фінансування виборчої кампанії. Про це він заявив на інтернет-конференції в інформаційному агентстві ЛІГАБізнесІнформ в четвер.

На запитання читача про те, чому кияни повинні голосувати за Катеринчука, якщо він є проектом одного з близьких до Банкової олігархів, політик відповів: "Чому ви бачите в мені проект Банкової?  Якщо опозиційні сили підтримають мою кандидатуру, я обов'язково розкрию джерела фінансування виборчої кампанії. В консультаціях з лідерами опозиційних сил я називаю джерела фінансування, і це не Банкова і не олігархи", - сказав депутат.

Міркуючи про те, хто повинен керувати столицею, він зазначив: "Щодо міфу, що Києву потрібен господарник, то це помилка. Києву потрібен політик з опозиційними поглядами, з командою європейських заступників та європейськими підходами щодо вирішення проблем киян. І в мене є така команда , я буду запрошувати на посади заступників німців, французів, бельгійців - тих, хто не краде та має досвід осучаснення комунальної політики за зразками європейських столиць. Господарники у нас вже були мерами, а також були великі бізнесмени. Ви задоволені зараз життям в Києві?"

Нагадаємо, на інтернет-конференції в четвер Катеринчук також заявив, що опозиційні сили нарешті визначилися з єдиним кандидатом, який піде на вибори мера Києва. Ним, за його словами, все таки буде Віталій Кличко.

Інтернет-конференція Миколи Катеринчука
Досьє на Миколу Катеринчука

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини