RU

Київ взимку введе новий принцип паркування - парні і непарні дні

03.10.2013, 17:56
Київ взимку введе новий принцип паркування - парні і непарні дні - Фото
a2b2db8d2e7ec666be453cd0235eb995.jpg
Київська влада знайшла спосіб упорядкувати паркувальний простір в центрі міста в зимовий період, щоб комунальні служби могли ефективно чистити проїжджу частину від снігу. Замість того, щоб глобально вирішувати проблему, пропонується ввести принцип паркування в парні дні - на одній стороні вулиці, у непарні - з іншого.

Як повідомляє прес-служба КМДА, обмеження на паркування планується ввести вже на першому рівні по класифікації кількості опадів, тобто коли висота снігу почне досягати 20 сантиметрів. Другий рівень - опади від 24 до 36 см - визначається вже як надзвичайна ситуація. За таких умов пропонується дозволити роботу евакуаторів, які будуть переставляти автомобілі, припарковані не на тому боці вулиці.

Останній, третій рівень оголошується, якщо протягом 12 годин випадає більше 36 см опадів. На цей період при необхідності будуть залучатися бронетранспортери, в'їзд у місто вантажного транспорту можуть обмежити. Для водіїв вантажівок біля парковок будуть облаштовані пункти обігріву, медичної допомоги та харчування.

Заступник голови КМДА Михайло Костюк пояснив, що влада хоче врахувати позитивний і негативний досвід минулого року : "Ми хочемо почати цей сезон зі своєчасного і оперативного інформування населення про ті правила паркування в центральній частині міста, які будуть затверджені комісією з надзвичайних ситуацій. Будуть розроблені інформаційні бюлетені зі схемами, а також з переліком вулиць і днів паркування з лівого або правого боку вулиці. Цей інформаційний листок можна возити з собою в машині, щоб мати нагадування, де і коли паркуватися".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини