RU

Київ влаштує з'їзд бізнесменів з Кремнієвої долини

05.04.2012, 17:43
Київ влаштує з'їзд бізнесменів з Кремнієвої долини - Фото
В BIONIC Hill буде багато офісних висоток і бізнес-центрів. Фото: ICTV
19-20 квітня в Києві відбудеться інноваційний форум Kyiv City Open Doors, який відвідають 15 керівників з 35-ти провідних венчурних фондів Кремнієвої долини. Вершки інноваційного кластеру США відвідають презентацію українського аналога Силіконової долини - містечка BIONIC Hill, який в майбутньому планують побудувати в Святошинському районі.

У КМДА метою форуму бачать підвищення міжнародного статусу українського технологічного бізнесу серед американських інвесторів та налагодження комунікації між ключовими суб'єктами реалізації стратегії розвитку Києва.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі міськадміністрації, участь у форумі вже підтвердили директор зі стратегії та розвитку IBM Venture Capital Дрю Кларк, партнер компанії Вудсайд Кепітал Партнерс Келлі Рортер і партнер однієї з найвпливовіших венчурних компаній Секвойя Кепітал Девід Спектор.

"Після презентації інноваційного парку проведуть роуд-шоу наших кращих стартапів", - розповів заступник голови КМДА Руслан Крамаренко. Він додав, що київська влада запросила на форум саме ті фонди, які зацікавлені в інвестуванні проектів у Східній Європі.

"Ми спостерігаємо зростання індустрії програмної продукції України на 30-40% в рік. Це дає нам привід вважати, що розвиток сектора буде успішним, тим більше, що IT-компанії, зареєстровані в Києві та Київській області, генерують близько 70% прибутку цієї індустрії", - підкреслив чиновник.

Відзначимо, за даними КМДА, сьогодні в Україні працює 200 тис. ІТ-фахівців. По 15 тис. щорічно випускають провідні навчальні заклади. Дохід IT-компаній перевищує $1,5 млрд. на рік, а експорт послуг становить $1 млрд.

Як повідомлялося раніше, проект інноваційного парку BIONIC Hill вже презентували 29 березня на Першому Київському інвестиційному форумі. Очікується, що першу чергу проекту здадуть в 2014 році. Займе парк близько 30 тис. кв. м., працевлаштує більше 30 тис. чоловік.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини