RU

Київ просить Верховну Раду приєднати до нього Коцюбинське

26.04.2012, 15:24
Київ просить Верховну Раду приєднати до нього Коцюбинське - Фото
Якщо влада країни погодиться на пропозицію Києва, у столиці додасться жителів
Рішення про необхідність приєднати Коцюбинське до Києва прийнято на сьогоднішній сесії Київради, в якій відмовилися брати участь бютівці, які протестують проти передбачуваного побиття Юлії Тимошенко. Про це повідомив голова комісії Київради з питань екологічної політики Денис Москаль, повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Республіки Київ.

За його словами, приєднання села до Києва має відбуватися зі збереженням статусу четвертої чорнобильської зони і всіх пільг, одержуваних жителями Коцюбинського. "Такий мегаполіс, як Київ, має розвиватися, у тому числі за рахунок прилеглих селищ, як це було свого часу з селом Троєщина. До того ж, ставши киянами, жителі Коцюбинського виграють в економічному плані, зокрема, отримають нижчі тарифи і опалення і на проїзд від Коцюбинського до Києва, адже це буде вже міський маршрут, а не міжміський, як зараз", - зазначив Москаль.

Депутат додав, що приєднання Коцюбинського до міста стане одним з механізмів вирішення проблеми Біличанського лісу та припинення незаконної діяльності Коцюбинського сільради, яка хотіла розширити межі села за рахунок земель лісового фонду Києва. "Коцюбинське варто включити в територію Києва, а сільську раду - ліквідувати", - резюмував Москаль.

Нагадаємо, навесні 2012 року стало відомо, що сільрада робить дії з відчуження землі Святошинського лісопаркового господарства і роздає ділянки приватним особам для будівництва. Паралельно з'явилися повідомлення про незаконну вирубку дерев в Біличанському лісі. Сільрада звернулася до Київради з проханням погодити проект землеустрою, який передбачає розширення меж села за рахунок земель Києва. У Київраді заявили, що не допустять зменшення меж столиці заради розширення території села. На пленарному засіданні 6 квітня Київрада підтримала проект рішення "Про відмову в погодженні проекту землеустрою щодо встановлення і зміни меж села Коцюбинське Київської області".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини