RU

Київ просить у Мінфіну дозвіл брати позики

02.04.2012, 16:18
Київ просить у Мінфіну дозвіл брати позики - Фото
У КМДА хочуть позичати гроші вже в поточному році
Столична влада направила Міністерству фінансів документи для отримання дозволу здійснювати запозичення в 2012 році, що дозволило б Києву рефінансувати виплати $250 млн. за єврооблігаціями. Про це повідомив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

"Ми звернулися (у Мінфін - ред.) наприкінці березня. У нас погашення в листопаді, тому, в принципі, до травня отримаємо відповідь", - цитує чиновника Інтерфакс-Україна.

За словами Крамаренка, відповідно до бюджетного кодексу Мінфін зобов'язаний відповісти на запит міськадміністрації протягом місяця.

Він додав, що паралельно місто консультується з міністерством щодо найкращого варіанту рефінансування.

"Швидше за все, буде випуск внутрішніх міських українських облігацій, тому що ми вважаємо, що місту, враховуючи, що у нього немає виручки у валюті, правильно мати всі запозичення у національній валюті", - пояснив заступник голови міськадміністрації.

КМДА консультується з Мінфіном і з приводу залучення в 2012 році інших позикових коштів, які будуть направлені на розвиток міста. "Думаємо про це, ведемо консультації з Мінфіном. Отримаємо відповідь від Мінфіну - обов'язково вас проінформуємо", - сказав Крамаренко.

Нагадаємо, в листопаді 2007 року Київ випустив п'ятирічні єврооблігації на $250 млн. під 8,25% річних. Зараз в обігу також знаходяться єврооблігації Київ-2015: папери випущені в жовтні 2005-го на $250 млн. під 7,98% річних. Погашення заплановане на листопад 2015 року.

В кінці червня 2011 року столиця розмістила п'ятирічні єврооблігації на $300 млн. з прибутковістю 9,375% річних. Це було необхідно для рефінансування випуску євробондів 2004 року на $200 млн., виданих під 8,625% річних, а також реалізації соціально-економічної програми розвитку Києва.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини