RU

Київ пропонують до 24 серпня очистити від радянської символіки

24.04.2015, 12:48
Київ пропонують до 24 серпня очистити від радянської символіки - Фото
36a2d798bc6f5b4e1ac44f91be247030.jpg
Проект рішення про заміну комуністичної символіки на будівлях і спорудах, що належать комунальній власності територіальної громади міста Києва, державною символікою України був підтриманий 23 квітня на засіданні постійної комісії Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків.

Як повідомляє прес-служба Київради, до комуністичної символіки відносяться будь-які зображення головної державної емблеми колишнього Радянського Союзу "Серп і молот" і будь-які зображення "вождя комунізму" Володимира Леніна.

Проект рішення передбачає, що до 28 червня 2015 року департаментом комунальної власності буде складено перелік будівель і споруд комунальної власності, на яких розміщена комуністична символіка. Також департамент складе графік її демонтажу.

До 24 серпня поточного року балансоутримувачі таких будівель і споруд повинні будуть виконати заходи з демонтажу комуністичної символіки, а після того, до 31 березня 2016 року, - замість неї встановлять державну символіку України.

"На найближчому пленарному засіданні Київради депутати обговорять і складуть повний перелік того, що відноситься до комуністичної символіки. Після цього список буде узгоджений з представниками громадськості, щоб уникнути непорозумінь", - зазначив ініціатор проекту рішення, депутат Київради Олександр Вовченко.

Передбачається, що в бюджеті міста на 2016 рік буде передбачено виділення коштів на фінансування заходів з реалізації рішення і "декомунізації" столичних будівель.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини