Київ позбавиться від рекламних розтяжок

26.01.2016, 17:59
Київ позбавиться від рекламних розтяжок - Фото
Фото: rtm.ua
Один з найбільших українських операторів зовнішньої реклами РТМ-Україна в рамках боротьби за збереження цілісності архітектурного вигляду столиці та забезпечення безпеки дорожнього руху припиняє експлуатацію рекламних розтяжок в Києві і планує завершити демонтаж відповідних власних конструкцій до 1 лютого 2016 року. Про це сказано на сайті групи компаній РТМ-Україна.

Як повідомив гендиректор групи компаній РТМ-Україна Олег Невельчук, всі рекламні поверхні цього типу були зняті з продажів компанією з 1-го січня 2016 року.

За його словами, 12 років тому, коли компанія почала експлуатацію цього рекламного формату в Києві, нею було розроблено близько 900 проектів - по одному на кожне технічно придатне місце. Всі інші місця в місті тоді не проходили по вимогам безпеки. Проте в результаті недосконалого законодавства, процвітаючої корупції та постійного "перетягування канату" між КП Київреклама та КП Київпастранс кількість незаконно розміщених рекламних розтяжок в Києві за останні роки збільшилася в три рази. В результаті чого, привабливість формату для клієнтів була втрачена, а для міста носій став нестерпним через його надмірну кількість та небезпечність.

За даними консалтингової компанії Doors Consulting на кінець 2015 року всього в Києві було розміщено 1920 площин троллів. Це третій за кількістю площин рекламний формат Києва, його частка - 8% від обсягу столичної зовнішньої реклами. На частку РТМ-Україна в цьому сегменті доводилося 32% ринку, або близько 400 рекламних об'єктів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю