RU

Київ отримав від Кабміну майже 300 мільйонів гривень

29.12.2012, 16:02
Київ отримав від Кабміну майже 300 мільйонів гривень - Фото
Фото: byut.com.ua
Київ отримав від держави 290,8 млн. грн., а Київська область - 10 млн. грн. додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості.

Згідно з урядовим розпорядженням від 24 грудня, опублікованому на сайті Кабінету міністрів, в цілому Кабмін надав 710,5 млн. грн. додаткових дотацій на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів.

Крім Києва, найбільші суми дотацій припадають на Чернігівську (195 млн. грн.) та Івано-Франківську (77 млн. грн.) області, для ще дев'яти областей вони складають по 10-25 млн. грн. кожній.

Своїм розпорядженням уряд зобов'язав Київську міськдержадміністрацію та обласні адміністрації вжити заходів щодо недопущення виникнення боргів із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та за спожиті установами енергоносії. Також місцеві чиновники повинні розподілити додаткову дотацію між обласними, міськими і районними бюджетами.

Нагадаємо, раніше в грудні уряд вже виділяв на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів 659,5 млн. грн, з них Києву дісталося 150 млн грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини