Київ має намір ввести три нічних маршрути громадського транспорту

10.10.2016, 16:09
Київ має намір ввести три нічних маршрути громадського транспорту - Фото
ca186da56840440e709f2354a0732b9b.jpg
Київська міська державна адміністрація має намір ввести три нічних маршрути громадського транспорту. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Київміськадміністрації.

"Серед нових маршрутів громадського транспорту буде три нічних маршрути, один тролейбусний маршрут і п'ять автобусних маршрутів (№ 118, 119, 500, 501 і 502), які відповідно до розробками компанії ITP і Світового банку вдосконалять транспортну модель міста і забезпечать ефективне сполучення між районами", - сказано в ньому.

Крім того, за словами директора департаменту транспортної інфраструктури Сергія Майзеля, планується впровадження нових магістральних маршрутів для покращення сполучення між різними мікрорайонами міста, лівим і правим берегами.

У січні постійна комісія Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами рекомендувала Київраді схвалити введення нічних маршрутів в Києві. Йшлося про відкриття чотирьох нічних автобусних маршрутів (з 23:00 до 6:00): Залізничний вокзал - житловий масив "Виноградар" (проспект Свободи), вул. Кадетський Гай (із заїздом на залізничний вокзал) - житловий масив Троєщина, Залізничний вокзал (через Центральний) - житловий масив Харківський, житловий масив Новобіличі (по пр. Перемоги з заїздом на Залізничний вокзал) - Лісовий масив.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина