RU

Київ готується до весняного паводку

28.03.2013, 09:24
Київ готується до весняного паводку - Фото
Сніг з вулиць Києва до потепління вивезти не встигнуть
Київська влада паралельно з прибиранням снігу почала підготовку до весняного паводку у столиці. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

У кожному районі створено оперативні групи та визначені відповідальні за координацію дій під час паводку. Першочергове завдання цих груп - обстежити всі місця, які можуть бути підтоплені, всі будинки і прибудинкові території, попередити жителів і надати роз'яснення щодо алгоритму дій у разі затоплення території. Також необхідно перевірити системи водостоків та стан русел річок.

Спеціальна комісія перевірить технічний стан усіх наявних у місті насосів. Крім техніки Київводоканалу буде залучена й техніка приватних підприємств - з керівниками структур некомунальної і недержавної форм власності найближчим часом зустрінеться Олександр Попов, щоб узгодити питання залучення їх ресурсів.

Зараз голова КМДА доручив направити всі сили на очищення від снігу зупинок громадського транспорту та перехресть, щоб не допустити підтоплення під час танення снігу. Спеціальна комісія обстежує на предмет безпечного пропуску паводку і трамвайні колії. Окремий план заходів вже реалізує і столичний метрополітен.

Під час наради також розглядалося питання можливого обмеження руху транспорту у випадку повені. При необхідності деякі вулиці міста будуть перекривати.

Для цілодобового спостереження за рівнем води в столиці розгорнуті водомірні пости в Гідропарку, біля мостуМетро, ​​а також в районах водозаборів Деснянської та Дніпровської водозабірних станцій. На основі отриманих даних фахівці проводять щорічний аналіз, який дозволяє прогнозувати періоди максимального рівня води в річці Дніпро.

Нагадаємо, раніше екс-перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак перед відставкою попередив автомобілістів, що паводок у Києві може бути серйозним. Він сказав, що якщо водії будуть заважати прибиранню снігу, столицю затопить до даху їхніх автомобілів. Потоп у столиці спрогнозував та директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко. За його словами, повінь буде серйозною, якщо сніг буде танути швидко і зійде за 2-3 дні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини