RU

Київ буде без гарячої води невизначений час: пошкоджено мережу

25.05.2012, 16:02
Київ буде без гарячої води невизначений час: пошкоджено мережу - Фото
1b842f16878fd155dfc34d34527e2765.jpg
"Через велику кількість пошкоджень, виявлених в результаті випробувань, відновлення гарячого водопостачання споживачам затримується понад запланованих 2 тижнів на час, необхідний для їх усунення. Після цього відбувається повторне випробування відремонтованої ділянки мережі і лише тоді відновлюється подача гарячої води", - повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі ПАТ Київенерго.

В яких саме районах більше двох тижнів буде відсутня гаряча вода, в компанії не уточнили, відзначивши, що в період з початку випробувань (23 квітня) до 23 травня фахівці виявили 334 пошкодження тепломереж. На третині з них зараз ведуться аварійно-ремонтні роботи. За минулий місяць вже частково випробувані тепломережі, які обслуговують житлові масиви Лівобережний, Стару Дарницю, ДВРЗ, Харківський, Соцмісто, Нову Дарницю, Відрадний, Галагани, Русанівку, Березняки, Теличку, Липки, Звіринець, Чорну гору, Печерськ. В даний час ведуться випробування мереж, які обслуговують мікрорайони Батиєва гора, Первомайський, Чоколівка, Караваєві дачі, Лук'янівка. Ймовірно, гаряча вода більше двох тижнів буде відсутня в будинках у вищевказаних районах.

За словами головного інженера Київенерго Юрія Гладишева, пошкодження тепломереж, яких з кожним днем стає все більше, відбуваються через їх зношеність. Вирішити проблему може масштабна модернізація трубопроводів. "У цьому випадку тривалість гідравлічних випробувань також скоротилася б з двох тижнів до декількох днів", - підкреслив він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини