RU

Київ боротиметься з нелегальними автоперевізниками

28.11.2011, 15:55
Київ боротиметься з нелегальними автоперевізниками - Фото
2462874abddd0e8675f9f97d09a076ec.jpg
Мінінфраструктури працює над усуненням з ринку низки столичних нелегальних автоперевізників, які надають послуги з перевезень пасажирів зі стихійних зупинок - не передбачених розкладом руху, що є грубим порушенням вимог законодавства про автомобільний транспорт.

Як повідомляє прес-служба міністерства, з приводу ситуації, що склалася на ринку пасажирських перевезень у столиці, в Міністерстві інфраструктури України відбулася робоча нарада. Участь у ній також взяли керівництво Головної державної інспекції на автомобільному транспорті, Департаменту правового забезпечення та Департаменту безпеки Мінінфраструктури, ДП Київпассервіс, ДП Центр Автоінформ.

В результаті вирішено створити спільну міжвідомчу комісію (робочу групу), до складу якої увійдуть представники прокуратури, МВС (ДАІ, УБЕЗ), податкової служби, Головавтотрансінспекції, КМДА, громадських організацій, ДП Київпассервіс, ДП Автоінформ.

Фахівцями буде розроблений план-графік заходів та перевірок з легалізації нелегальних перевізників, що здійснюють відправлення автобусів зі стихійних місць в Києві. Київпассервіс в свою чергу напрацює заходи щодо притягнення цих перевізників до співпраці (відправлення їх транспортних засобів з автостанцій, а при необхідності - підвезення пасажирів від стихійних місць до АС ДП Київпассервіс).

Начальник Головної державної інспекції на автомобільному транспорті Юрій Майборода підтримав створення спільної міжвідомчої комісії і запропонував вирішувати порушене питання по кожній автостанції окремо. Зокрема, на території автовокзалу "Київ" - встановити додаткові пости ДАІ, які контролюватимуть ситуацію з нелегальними перевізниками; на автостанції "Дачна" створити два диспетчерських пункти і зупинки для посадки/висадки пасажирів біля станції метро "Святошино" та "Академмістечко"; на автостанції "Дарниця" - підвищити контроль за нелегальними перевізниками з боку правоохоронних органів на території поблизу метро "Чернігівська" і "Лісова".

У міністерстві зазначають, що зараз нелегальними перевізниками з прилеглих територій автовокзалу "Київ" і автостанцій ДП Київпассервіс, а також поблизу станцій метро: "Житомирська", "Святошин", "Чернігівська", "Лісова", "Харківська", "Либідська", "Нивки","Палац культури "Україна", "Деміївська", "Васильківська" здійснюється близько тисячі відправлень автобусів щодня. Це завдає значних матеріальних збитків державі та офіційним перевізникам, а також автостанціям та автовокзалам Києва.

Такі підприємства не здійснюють перевезення пільгових категорій пасажирів, а також не видають пасажирам квитки за проїзд, тим самим ухиляючись від прозорості оподаткування, та не проводять обов'язкове страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті, наголошується в повідомленні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини