RU

"Київводоканал" звинуватили в забрудненні ставків

19.11.2008, 16:00

"Київводоканал" і ДКП "Плесо" звинуватили в забрудненні ставків у парку "Голосіївський" у столиці. Про це заявив начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Києві Олександр Прогнімак.

"Державна екологічна інспекція в місті Києві зафіксовала стік фекальних стічних вод з Мишеловського колектора", - зазначив О. Прогнімак, якого цитує "Українська правда".

Через аварію в жовтні цього року було забруднено ставки на території Голосіївського лісу. За словами О.Прогнімака, проведена екологами перевірка встановила винуватців події. Це - ВАТ АК "Київводоканал" і ДКП "Плесо".

Начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Києві також повідомив, що раніше ВАТ АК "Київводоканал" і ДКП "Плесо" вживали заходів щодо очищення і відтворення каскаду ставків на території Національного природного парку "Голосіївський".

За його словами, зазначеним вище підприємствам пред’явлено претензію відповідно до норм Водного кодексу, їм приписано вжити всіх необхідних заходів щодо відтворення забруднених водоймищ. "На цей момент вода із ставків злилася в колектор. Проводяться роботи з очищення і відтворення каскаду ставків", - зазначив О.Прогнімак.

Нагадаємо, 21 жовтня зі сторони вул. Полковника Затевахіна в Голосіївському лісі біля "Дідоровських" озер забився Мишеловський колектор. Як результат, переповнилися водою три озера - "Спортивне", "Дідоровка" і "Блакитне", вода яких і затопила певну територію приватного сектора. Також було частково підтоплено приватний будинок і 3 прибудинкові території.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини