RU

Києву обіцяють десятки нових станцій метро

04.11.2010, 10:35
Києву обіцяють десятки нових станцій метро - Фото
609bf747c0763e6fdb2e3f90d82f876b.jpg

Києву обіцяють десятки нових станцій метро

У найближчі декілька років у Києві планується будівництво нових станцій і ліній метрополітену. Про це заявив перший заступник мера столиці Олександр Попов.

"У майбутньому ми плануємо розширювати мережу столичної "підземки" не тільки новими станціями метро, але і декількома лініями, - зокрема, побудувати метро на Троєщині через Подільсько-Воскресенський мостовий перехід", - зазначив О.Попов, якого цитує прес-служба мерії.

До того ж начальник КП "Київський метрополітен" Володимир Федоренко уточнив, що у планах міста - будівництво Подільсько-Вигурівської лінії метро від аеропорту "Київ" (Жуляни) до житлового масиву "Троєщина" (до вул. Мілославської) і Лівобережної лінії, яка з'єднає житлові масиви "Троєщина" і "Осокорки". Проектні розробки цих ліній, за його словами, вже є.

Крім того, планується добудувати існуючі лінії столичної "підземки": станції "Виставковий центр", "Іподром", "Одеська площа", "Теремки" на Куренівсько-Червоноармійській лінії; чотири станції метро убік житлового масиву Виноградар і три станції у напрямі Дарницького вокзалу на Сирецько-Печерській лінії.

Відповідно до проектів нових ліній метрополітену - Подільсько-Вигурівській і Лівобережній - кожна з них матиме по 12 станцій.

Попов та його команда: добірка новин>>>
Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини