RU

Києву не вистачає зелені

07.04.2010, 17:30

На сьогодні на території Києва забезпеченість зеленими зонами загального користування становить всього 14 кв.м. на жителя, що менше нормативів і поступається средньоєвропейській нормі - 25 кв.м. Про це під час Інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net заявив в.о. начальника Головного управління містобудування, архітектури і дизайну міського середовища Київської міськдержадміністрації Сергій Броневицький.

Водночас, за його словами, якщо говорити про загальний баланс територій міста за Генеральним планом і враховувати зелені зони загального користування (парки, сквери, прибудинкові території), а також лісопаркові зони і рекреаційні території, то їхня питома вага у загальній площі міста становить 52%.

"Тому Київ навіть за європейськими показниками може вважатися зеленим містом, де загальний баланс зелених територій перевищує половину території міста", - зазначив чиновник.

С.Броневицький також наголосив, що у концепції Генплану велика увага приділяється проблемі збільшення зелених зон загального користування.

"Ми плануємо піти по шляху створення так званих буферних парків, тобто упорядковувати території лісопаркових зон, які прилягають до житлових масивів. Вже є розпорядження мера міста, в якому обумовлено 18 подібних територій. До бюджету міста на 2010 рік закладаються необхідні кошти "Київзеленбуду" на розроблення документації і на виконання робіт з облаштування цих буферних парків", - заявив чиновник.

Він також зазначив, що особлива увага буде приділятися наявності зелених насаджень на прибудинкових територіях і збільшенню їхньої кількості.

Екологія: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини