RU

Київському метрополітену представили нового начальника

11.08.2010, 13:13

Перший заступник начальника Київського метрополітену Володимир Федоренко буде рекомендований на посаду керівника підприємства. Про те, що прийняте остаточне рішення з цього питання, заявив перший заступник глави Київської міської державної адміністрації Олександр Попов на зустрічі з керівним складом і представниками трудового колективу столичної підземки.

"Коли виникло питання, хто буде керувати метрополітеном, я займав і займаю позицію, що такий шановний колектив повинен мати керівника, який пройшов всі етапи професійного розвитку саме у вашому колективі. Тому прийняте рішення на майбутнє остаточно рекомендувати керівником Київського метрополітену Володимира Івановича Федоренка, який пройшов від інституту до першого заступника начальника метрополітену", - вказав О.Попов, якого цитує прес-служба метрополітену.

ЗА словами О.Попова, Київський метрополітен має працювати без збитків, а в майбутньому вийти на прибутковий рівень для подальшого технічного розвитку підприємства.

Нагадаємо, після звільнення колишнього начальника КП "Київський метрополітен" Петра Мірошникова його обов'язки покладено на першого заступника начальника В.Федоренка.

Олександр Попов: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини