RU

Київського підприємця оштрафували на 7 млн. грн. за ігрові автомати

13.09.2010, 12:55

Співробітники податкової міліції Оболонського району столиці оштрафували на 7 млн. грн. власницю "Інтерактивного клубу", в якому працювали ігрові автомати.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-центрі Державної податкової адміністрації у Києві, під час перевірки грального закладу встановлено, що в орендованому приміщенні, крім комп'ютерів, були п'ять діючих ігрових автоматів. Гроші для гри приймалися як автоматами, так і у касі.

Власниця "Інтерактивного клубу" заявила податківцям, що її заклад надає тільки Інтернет-послуги, і до ігрових автоматів вона не має жодного стосунку.

У результаті п'ять ігрових автоматів на орієнтовну суму близько 25 тис. грн. конфісковані. Наразі проводиться експертиза точної вартості вилученого ігрового обладнання.

Нагадаємо, гральний бізнес в Україні заборонений з 25 червня 2009 року. Того ж дня було опубліковано Закон України "Про заборону грального бізнесу в Україні". Згідно з нормативним актом, в Україні забороняється гральний бізнес і участь в азартних іграх.

Гральний бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини