RU

Київського міліціонера та його дружину застрелив кум через $60 тисяч

06.10.2011, 15:40

Міліція затримала людину, яка підозрюється в розстрілі у вівторок в Києві на вул. Милославській колишнього міліціонера Миколи Короїда та його дружини Регіни. Про це розповіло інформоване джерело в МВС.

Підозрюваним виявився кум загиблого. Вбивство вчинив через гроші - він заборгував загиблому $60 тис. У прес-службі Київської міліції офіційно говорять, що ще нікого не затримували, - пише газета Сегодня.

Миколу та Регіну знайшли мертвими рано-вранці біля дверей їх квартири. Одна з головних версій міліції - побутовий конфлікт. Тепер це підтвердилося. Зі слів джерела, колишній міліціонер Микола дуже товаришував зі своїм кумом, вони були майже братами. Одного разу кум попросив в борг велику суму - $60 тис. Міліціонер дав, але час йшов, а кум гроші повертати не поспішав. Останнім часом загиблий Микола Короїд став настирливо вимагати повернути гроші: мовляв, дочка підростає, в 10 класі, треба купити їй квартиру. Однак кум говорив, що у нього важко хвора дружина і потрібні кошти на лікування. Друзі посварилися. Не витримавши, кум зважився на вбивство. До квартири він прийшов вранці з обрізом, щойно Регіна відчинила двері, він вистрілив їй в обличчя. Потім вбив чоловіка.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини