RU

Київський зоопарк відсвяткує ювілей 17 жовтня

05.10.2009, 10:25

Київський зоопарк відсвяткує свій 100-річний ювілей у суботу, 17 жовтня. Про це заявила перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Ірена Кільчицька.

За її словами, зоопарк готує цікаву програму для відвідувачів. Також в рамках святкування 100-річчя відбудеться урочисте переможців конкурсу дитячої творчості "Мій улюблений зоопарк" і доброчинний аукціон, на якому можна придбати сертифікати на право дати ім'я новонародженій тварині.

Всіх гостей свята пригостять двометровим святковим тортом.

Київський зоологічний парк є зоопарком загальнодержавного значення. Це природоохоронна, науково-дослідна і культурно-освітня організація, належна до комунальної власності територіальної громади Києва.

Створений зоопарк у 1909 році на гроші київських меценатів, і з перших днів свого існування він утримувався на добровільні пожертвування. Серед меценатів зоопарку були відомий підприємець Терещенко, власник заповідника "Асканія-Нова" Ф.Фальцфейн, архітектор В.Городецкий, живописець С.Святославський, графиня М.Броцька, цар Микола ІІ. У цьому році Київський зоопарк святкує 100-річний ювілей.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини