RU

Київський зоопарк перевірить європейський експерт

03.09.2010, 15:55

Для вивчення ситуації у Київському зоопарку столична влада запросила експерта з Європи. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив перший заступник мера Києва Олександр Попов.

"Ми запросили і чекаємо 9 вересня приїзду європейського експерта, який попрацювавши декілька днів, з урахуванням досвіду, який є сьогодні в європейських країнах з експлуатації таких об'єктів, порадить нам, що робити далі", - зазначив чиновник, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами О.Попова, наукові і профільні інститути провели перевірки у зоопарку, однак серйозних зауважень, які б говорили про те, що причиною масової загибелі тварин навесні поточного року стали дії конкретних посадових осіб, в їхніх висновках немає.

До того ж перший заступник мера Києва визнав, що у зоопарку є проблеми, яке має вирішувати місто. "І ми повинні визнати те, що запустили це питання не тільки цього року, але й раніше", - додав він.

Нагадаємо, 30 травня у Київському зоопарку помер бізон. Фахівці зоосаду заявляли, що смерть тварини не випадкова. Крім того, 25 травня у звіринці помер верблюд. Причиною смерті тварини, за словами директора зоопарку Світлани Берзіної, стало отруєння. Також 26 квітня помер азіатський слон Бой. Директор зоопарку стверджує, що тварину отруїли. За її словами, причиною смерті слона могла стати токсична отрута, яка спричиняє порушення згортання крові. На початку травня у столичному зоопарку заявили, що невідомі намагалися отруїти яків.

Водночас раніше керівник прес-служби ГУ МВС України у Києві Володимир Поліщук заявляв, що слон і верблюд у Київському зоопарку померли не від отруєння. Однак висновки експертної комісії з розслідування причин смерті слона Боя свідчать про зворотне - згідно з протоколом комісії, причиною смерті тварини став токсичний шок, викликаний отруєнням.

Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>
Попов та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини