RU

Київський транспорт не готовий до зими?

15.10.2010, 13:45

Транспортна інфраструктура столиці не готова до роботи взимку. Про це заявив заступник Міністра з питань житлово-комунального господарства Сергій Зимін під час колегії у КМДА у п'ятницю.

"Пересувний склад КП "Київпастранс" готовий до зими на 44%, контактна мережа - на 42%! У мене це спричиняє серйозне здивування! Ламбуцький (директор КП "Київпастранс" Микола Ламбуцький, - ред.) - дуже серйозна, професійна людина, тоді чому такі низькі показники? Я думаю, йому треба дати слово, щоб він це пояснив", - сказав С.Зимін, якого цитує "Українська правда".

Водночас у прес-службі київської мерії повідомили, що у цей час в енергетичному господарстві КП "Київпастранс" проводиться сезонне регулювання натягнення проводів. За даними підприємства, готовність об'єктів енергетичного господарства становить 95%.

"Станом на 12 жовтня відремонтовані 5,1 км рейок і 9,5 км контактної мережі, обчищені 11 тис. 534 опор, забарвлені - 3 тис. 439. Обладнана новими павільйонами очікування 21 зупинка громадського транспорту, відремонтовано 181 павільйон, забарвлені 1 тис. 79 павільйонів і демонтовані 27 старих павільйонів, встановлено 181 новий покажчик зупинок", повідомили у мерії.

За даними КП "Київпастранс", вже заготований 30,2 тис. тонн технічної солі (план - 34,5 тис. тонн), якою взимку будуть посипати дороги, а також підготовлені до роботи 229 одиниць снігоприбиральної техніки (з 298 що є в наявності).

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини