RU

Київський супермаркет оштрафували на 1 млн. грн.

11.04.2011, 17:45

Київський супермаркет заплатить до бюджету штраф у розмірі 1 млн. грн.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-центрі Державної податкової адміністрації у Києві, не погодившись з результатами перевірки податкової інспекції, столичне підприємство, яке займається торгівлею продовольчими товарами, оскаржило у Київському окружному адмінсуді рішення податківців про застосування штрафних санкцій.

На думку представників товариства, працівники інспекції незаконно нарахували майже 1 млн. грн. штрафу за порушення касової дисципліни.

Як з'ясувалося, податківці оштрафували підприємство через відсутність касових чеків за певний період торгівлі, які повинні були зберігатися для перевірок. За словами посадових осіб супермаркету, в приміщенні, де зберігалися документи, стався прорив водопровідної труби, і всі документи були знищені. До того ж керівництво не повідомило про це до правоохоронні органи, не призначило комісію для встановлення переліку відсутніх документів і розслідування причин їхнього зникнення або знищення, як того вимагає закон, зазначили у ДПА у Києві.

"Як результат, суд відмовив підприємству в задоволенні позову і тому штрафні санкції доведеться заплатити до бюджету", - йдеться у повідомленні.

Роздрібна торгівля, ритейл: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини