RU

Київський метрополітен закупить 50 вагонів для Теремків

05.08.2010, 10:28

Для запуску метро на Теремки планується придбати 50 вагонів українського і російського виробництва. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Будемо орієнтуватися, насамперед, на українського виробника. Для цієї лінії метрополітену передбачається придбати 50 вагонів як українського, так і російського виробництва, виготовлені з урахуванням наших технічних умов, з необхідним комфортом. Вартість одного такого вагона - 8 млн.грн.", - повідомив в.о. голови КМДА Олександр Попов.

У свою чергу, метробудівці відзвітували, що ділянка Куренівсько-Червоноармійської лінії, що будується від станції "Либідська" до станції "Васильківська" має високий ступінь готовності. Зокрема, вже виконана проходка перегінних тунелів між станціями.

Станція "Деміївська" збудована в конструкціях, на 95% завершуються архітектурно-облицювальні роботи, виконується монтаж систем життєзабезпечення (готовність 30%). Станція "Голосіївська" побудована в конструкціях, на 70% виконані архітектурно-оздоблювальні роботи, на 25% виконаний монтаж систем життєзабезпечення. Станція "Васильківська" побудована на 80% в конструкціях, на 60% виконані архітектурно-оздоблювальні роботи, почався монтаж систем життєзабезпечення.

Загалом проект коштує 2 млрд. 100 млн.грн. Основна частина фінансування будівництва об'єкта ведеться за рахунок державних коштів і за кошти, передбачені в бюджеті столиці. Для завершення робіт необхідно ще близько 700 млн.грн.

Нагадаємо, раніше А.Попов запевнив Президента України, що три станції метро в Голосіївському напрямку будуть відкриті у Києві до кінця року.

Фоторепортаж "Метро на Теремки: за півроку до запуску" дивіться тут>>>
Транспорт, логістика: добірка новин>>>
Олександр Попов: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини