RU

"Київський метрополітен" просить змінити час початку занять

06.10.2008, 17:50

Комунальне підприємство (КП) "Київський метрополітен" звертається до навчальних закладів із проханням змінити час початку занять. Про це сьогодні під час Інтернет-конференції, що проходила в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23), заявив начальник КП Петро Мирошников.

"Київський метрополітен розрахований приблизно на 1,5 млн. людей за добу, а фактично ми перевозимо 2,2 млн. в робочі дні, до того ж, як ви розумієте, головним чином - у ранковий і вечірній час. Ми звертаємося до пасажирів із проханням не користуватися метрополітеном у годину "піків", оскільки, на нашу думку, близько 10 % пасажирів мають змогу змінити графік переміщення в громадському транспорті. Крім того, ми звертаємося до навчальних закладів із проханням "переставити" час початку занять, звертаємося з цим же проханням до великих підприємств", - зазначив П. Мирошников.

"Але резерву в цьому питанні у нас трохи. Шляхів вирішення проблеми два - будівництво метрополітену більш швидкими темпами і розвиток наземного транспорту", - наголосив він.

Начальник метрополітену також зазначив, що в плані соціально-економічного розвитку Києва, затвердженого сесією Київради, передбачено придбання 165 вагонів, однак згодом ці кошти було "перекинуто" на будівництво пускового комплексу метро від станції "Либідська" до станції "Васильківська". "Сподіваюся, що в 2009 році цього не станеться, оскільки вагони нам дійсно потрібні", - наголосив П. Мирошников.

КП "Київський метрополітен" створено в 1960 році. На сьогодні столична підземка складається з 45 станцій, парк вагонів - 613.Цей захід проводиться в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ
за адресою: Київ, вул. Шамрила, 23

тел.: (044) 593-16-37
e-mail: [email protected]
Детальніше про Прес-центр>>>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини