RU

Київський чиновник вимагав хабара бензином

18.03.2011, 16:00

Працівники відділу боротьби з економічними злочинами Деснянського райуправління міліції 15 березня затримали під час отримання хабара фахівця першої категорії КП "Благоустрій" Головного управління контролю над благоустроєм КМДА. Про це повідомляє прес-служба столичної міліції.

Встановлено, що днем раніше затриманий зафіксував порушення правил благоустрою київським приватним підприємцем, який встановив рекламний щит без офіційного дозволу. Держслужбовець домовився з порушником про ціну непритягнення до відповідальності. Результатом "тіньових торгів" стали талони на бензин А-95 у кількості 300 літрів (їхній грошовий еквівалент становить 3 тис. грн.). Чиновник був затриманий під час отримання цих талонів.

Того ж дня матеріали з затримання були передані у Деснянську районну прокуратуру для прийняття рішення згідно зі ст. 97 Кримінально-процесуального кодексу України.

Прокуратура порушила щодо чиновника кримінальну справу за ч.1 ст. 368 Кримінального кодексу України (отримання хабара), яка передбачає позбавлення волі на термін до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади на термін до трьох років.

Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини