RU

Київський бізнесмен "приховав" від бюджету більше 2 млн. грн.

29.09.2008, 13:09

Київська податкова інспекція затримала бізнесмена, який не сплатив до бюджету 2,5 мільйони гривень.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Державної податкової адміністрації у Києві, бізнесмен з 2006 року перебував на спрощеній системі оподаткування, при цьому обсяг його виручки склав близько 600 тисяч гривень, проте звітів до податкової служби підприємець не подавав. У зв'язку із цим податківці запрошували бізнесмена в інспекцію, але він повністю ігнорував усі дзвінки і запрошення, а на всі питання відповідав: "Документи я втратив, оголошення шукайте в газеті "Експрес-оголошення", нічого не пам'ятаю. Ну, і що Ви мені зробите? Я дуже добре знаю законодавство". Коли за справу взялася податкова міліція, шахрай зник. Знайшовся він досить швидко, завдяки тому, що відкрив поточний рахунок у філії одного з столичних банків.

Відповідно до банківських виписок, виявилося, що із жовтня по грудень 2006 року підприємець отримав близько 26 мільйонів гривень, а це перевищення законодавче встановленого максимуму для "спрощенців", який має оподатковуватися із прибутків фізичних осіб. Столичні збирачі податків встановили, що з вини бізнесмена бюджет не одержав понад 2,5 мільйони гривень.

На цій підставі однією з районних прокуратур Києва було порушено кримінальну справу, після чого працівники податкової міліції затримали бізнесмена. Йде судовий розгляд справи, після чого буде ухвалено вирок.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини