RU

Київським студентам допоможуть знайти роботу

27.10.2009, 17:14

У Київському національному економічному університеті ім. В.Гетьмана сьогодні відкрилося друге представництво Програми з працевлаштування студентів "GPS".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Київської міськдержадміністрації, відтепер кожний студент цього внз зможе звернутися безпосередньо до представника програми "GPS", заповнити анкету і пройти співбесіду.

"Програма вже працює. Її головне завдання - встановити постійний діалог зі студентами, зрозуміти, що їх цікавить і дати їм можливість реалізувати свої плани. Зараз у базі програми вже понад 3 тисячі кандидатів. 20 студентів Національного авіаційного університету вже працюють у структурних підрозділах КМДА. Мер Києва Леонід Черновецький особисто підтримує цю ініціативу. Більше того, скоро з'явиться нова стипендія Київського міського голови - з гарантією робочого місця у державній службі", - вказав перший заступник мера Києва Денис Басс.

За його словами, в структурних підрозділах КМДА вже успішно працюють понад 200 студентів, яких відібрали за програмою "GPS".

У планах міської влади - відкриття до кінця року представництв програми працевлаштування студентів в Київському національному університеті ім. Т.Шевченка, Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут", Київському національному університеті будівництва і архітектури, Національному університеті "Києво-Могилянська академія" і Київському національному торгово-економічному університеті.

Нагадаємо, перше представництво програми "GPS" було відкрито в Національному авіаційному університеті 30 вересня.

Освіта: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини