RU

Київським метрополітеном керуватиме перший заступник начальника

03.08.2010, 13:41

Перший заступник начальника КП "Київський метрополітен" Володимир Федоренко призначений виконувачем обов'язків начальника столичної підземки. Про це заявив в.о. глави КМДА Олександр Попов під час наради у вівторок.

"Учора керівник метро Петро Мірошников подав заяву на звільнення, і я її прийняв. Виконувачем обов'язків начальника метро буде його перший заступник", - сказав О.Попов, якого цитує "Українська правда".

За словами О.Попова, на сьогодні перед Київським метрополітеном стоять завдання із стабілізації ситуації і по виконанню програми розвитку метро, зокрема, будівництва трьох станцій у бік Теремків.

"За результатами розв'язання цих проблем і буде визначено наступного керівника метро", - заявив О.Попов.

Нагадаємо, раніше П.Мірошников заявив про своє рішення піти з посади начальника Київського метрополітену. Своє рішення він мотивував зміною влади у Києві.

Петро Мірошников працював в КП "Київський метрополітен" з березня 2007 року - спочатку на посаді заступника начальника, а потім начальником столичної підземки. Завдяки його зусиллям було підвищено тарифи на проїзд в метрополітені, які залишалися незмінними протягом восьми років.

Олександр Попов: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини